VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMONTÉR

Nabídka práce REIMONT

Zázemí zaměstnanců

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stabilitu a jistotu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • mzdové ohodnocení 30.000 Kč – 42.000 Kč
  • náborový příspěvek ve výši 75.000 Kč
  • zaměstnanecké benefity, prémie
  • dlouhodobá, stabilní a jistá práce
  • možnost osobního, profesního a platového růstu
  • pracovní zázemí – moderní šatny a sprchy
  • individuální přístup, férové jednání, přátelské prostředí
  • jednosměnný provoz

Požadujeme

  • odborné vzdělání – vyučen v oboru, ÚSO nebo SŠ – obor elektro
  • odborná způsobilost na úrovni §7 dle vyhlásky č. 123/2022 Sb. (nebo před 1.7.2022 osvědčení vyhlášky č.50/1978 Sb. min. §6)
  • odborné a řemeslné znalosti, manuální zručnost
  • spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Náplň práce

  • montáž domovních a průmyslových elektroinstalací, montáž svítidel
  • venkovní kabelové přípojky a vedení NN, sítě NN
  • výroba a připojování rozvaděčů a elektrických zařízení
  • výstavba veřejného osvětlení

Informace o pracovní pozici

  • Místo výkonu práce: Most a okolí (zázemí společnosti je v Mostě)
  • Termín nástupu: kdykoliv
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat

Bc. Dagmar Dvořáková
personální oddělení
tel.: 731 411 724