Domovní elektroinstalace

Jednou z našich hlavních činností je provádení domovních elektroinstalací. Dokážeme navrhnout a realizovat jakoukoliv část rozvodu elektrické sítě, osvětlení a konečných prvků jako zásuvky a vypínače. Umíme připravit kompletní elektroinstalaci pro hrubé stavby či soubory staveb.

Elektromontáže
Průmyslové elektroinstalace

Průmyslové elektroinstalace

Máme mnoho zkušeností s montáží ve výrobních halách, skladech a dalších průmyslových objektech. Dokážeme si poradit také v náročných podmínkách jako jsou například elektroinstalace do podmínek výbušného prostředí, dodávka a instalace nehořlavých materiálů a podobně.

Kabelové přípojky

Jednou z hlavních činností elektromontážního úseku společnosti REIMONT-ELEKTRO je výstavba sítí nízkého napětí a realizace přípojek nízkého napětí. Naši pracovníci disponují bohatými zkušenostmi s realizací výstavby sítí a přípojek nízkého napětí, což dokazují desítky rekonstrukcí elektrických sítí v mnoha obcích. Dokážeme zajistit zřízení nové přípojky, opravy stávající přípojky nebo zvýšení či snížení hodnoty hlavního jističe, a to včetně koordinace s provozovatelem energetické soustavy (ČEZ).

o_nasi_spolecnosti-everglow
Kabelové rozvody

Kabelové rozvody

Dokážeme připravit kabelové rozvody pro hrubou stavbu nebo realizovat nové elektro rozvody v rámci rekonstrukce nemovitosti. Současně dokážeme zajistit instalaci strukturované kabeláže.

Interiérové osvětlení

Máme za sebou mnoho realizací interiérového osvětlení. Od standardních instalací domovního osvětlení, přes luxusní LED osvětlení až po dekorativní osvětlení zámků, galerií, muzeí nebo jiných uměleckých expozic. Realizovali jsme například rekonstrukci Zámku Valdštejnů v Litvínově.

Interiérové osvětlení
Veřejné osvětlení

Veřejné osvětlení

Dokážeme nabídnout komplexní řešení v rámci veřejného osvětlení. Díky bohatým zkušenostem s výstavbou veřejného osvětlení můžeme realizovat kteroukoliv část výstavby nebo výměny veřejného osvětlení, od projekce, přes výstavbu, až po následný servis, revizi, výměnu sloupů nebo svítidel. Realizovali jsme například nové veřejné osvětlení v oblati Benedikt v Mostě, v obcích Horní Krupka, Rvenice nebo Selibice. V obci Želenice jsme instalovali úsporné LED veřejné osvětlení.

Projektová a poradenská činnost

V případě potřeby dokážeme svým zákazníkům navrhnout ideální řešení, poradíme s výběrem vhodných komponentů a pomůžeme zajistit administrativní formality (revize, žádosti, smlouvy o připojení k elektrické síti, apod.). Naše společnost se také zaměřuje na projektování elektrických systémů a instalací.

Výroba rozvaděčů