VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMONTÉR

Nabídka práce REIMONT

Zázemí zaměstnanců

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 30.000,- Kč/ročně
  • příspěvek na stravování ve výši 21.600,- Kč/ročně
  • příspěvek na volný čas (FLEXI PASS) ve výši 6.000,- Kč/ročně
  • odměna za správu přiděleného vozidla ve výši 3.600,- Kč/ročně
  • cílové prémie, pololetní a roční prémie (13. plat)
  • dlouhodobá, stabilní a jistá práce
  • možnost osobního, profesního a platového růstu
  • pracovní zázemí – moderní šatny a sprchy
  • individuální přístup, férové jednání, přátelské prostředí
  • jednosměnný provoz

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání – vyučen nebo maturita v oboru elektro
  • odborné a řemeslné znalosti, manuální zručnost
  • pečlivost, samostatnost, ochotu pracovat
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • osvědčení z vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou

Náplň práce

  • montáž domovních a průmyslových elektroinstalací
  • venkovní kabelové přípojky a vedení NN
  • výroba a připojování rozvaděčů a elektrických zařízení
  • montáže svítidel a veřejného osvětlení

Informace o pracovní pozici

  • Místo výkonu práce: Most a okolí (zázemí společnosti je v Mostě)
  • Termín nástupu: kdykoliv
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat

Bc. Dagmar Dvořáková
personální oddělení
tel.: 731 411 724